Інтерфакс-Україна
08:42 24.02.2022

У Києві утворилися черги на АЗС, громадський транспорт працює

1 хв читати
У Києві утворилися черги на АЗС, громадський транспорт працює

Автозаправні станції у Києві продовжують працювати, проте вранці на них утворилися черги, повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

За словами очевидців, на виїзді з міста в західному напрямку "тянучки", проте потік машин рухається.

Натомість громадський транспорт працює, як і поліція.

У кількох магазинах, які відвідали кореспонденти агентства, люди купують із запасом воду, крупи, олію та інші необхідні продукти, кількість покупців суттєво більша, ніж зазвичай для цього часу, проте паніки немає.

Безготівкова оплата працює.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харківський метрополітен тимчасово працює виключно в режимі укриття через проблеми з електропостачанням

8 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одна людина загинула і десятеро постраждали внаслідок масованої російської атаки в Дніпрі - ДСНС

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

Черевашенко призначений командувачем безпілотних систем ППО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА