Інтерфакс-Україна
22:22 24.02.2022

"Укрзалізниця" працює за графіком, вантажний рух обмежений лише на кількох ділянках, евакуйовано понад 12 тис. осіб

1 хв читати
"Укрзалізниця" працює за графіком, вантажний рух обмежений лише на кількох ділянках, евакуйовано понад 12 тис. осіб

АТ "Укрзалізниця" станом на 21:40 працює відповідно до графіка, повідомив голова правління компанії Олександр Камишін у своєму Telegram-каналі.

"Увесь критичний персонал працює. Локомотивні бригади забезпечують рух і пасажирських, і вантажних поїздів", - заявив він у відеозверненні.

Він також повідомив, що наразі працюють усі українські залізничні вокзали, крім двох, - "Херсона" та "Конотопа", які тимчасово евакуйовані.

"Ми повернемося до них, щойно повернемо контроль над цими містами. Критична інфраструктура майже не постраждала. Пошкоджено одну опору та підірвано два мости на стиках із Росією", - наголосив Камишін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА