Інтерфакс-Україна
22:50 24.02.2022

США впровадили санкції проти білоруських банків та офіційних осіб, включно з міністром оборони

1 хв читати
США впровадили санкції проти білоруських банків та офіційних осіб, включно з міністром оборони

Міністерство фінансів США у четвер оголосило про санкції проти 24 білоруських фізичних та юридичних осіб, включаючи міністра оборони Віктора Хреніна, за підтримку військової операції Росії в Україні.

"Міністерство фінансів США продовжує завдавати збитків військовим і фінансовим спроможностям Білорусі за допомогою цілеспрямованих санкцій. Крім того, завдяки взаємозв'язку між двома країнами дії Мінфіну, вжиті сьогодні проти Росії, також завдадуть серйозних економічних збитків режиму Лукашенка", - йдеться у заяві глави Мінфіну Джанет Єллен.

Під санкції, зокрема, потрапили два білоруські державні банки - "Белинвестбанк" і "Банк Дабрабыт".

Обмежувальні заходи, крім Хреніна, також упроваджуються проти держсекретаря Ради безпеки Білорусі Олександра Вольфовича.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув з візитом на Львівщину - голова ОВА

Освітній омбудсмен виступає за унормування правил використання мобільних гаджетів у школах

Зеленський у Львові ушанував пам'ять загиблих захисників

Мінкультури підтвердило гуртам "Без обмежень" і "Бумбокс" статус критично важливих

Директора донецького підприємства заочно засуджено на 4 роки за колабораційну діяльність

Польща і країни Балтії виходять із конвенції щодо протипіхотних мін, інформує Вільнюс

Генштаб ЗСУ повідомляє про збільшення ударів ворога на Курщині за останню добу та деяке зменшення плацдарму

В Україні створили перший інтерактивний Музей математики, з 1 травня він стане відкритим для відвідувачів - Міносвіти

Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП

У Запоріжжі затримали агента рф, який готував вибухівку для терактів - Нацполіція

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА