Інтерфакс-Україна
01:15 25.02.2022

Зеленський: Ворог визначив мене як ціль номер один

1 хв читати

Знищення глави української держави – першочергова мета російського агресора, заявив президент Володимир Зеленський.

"За наявною у нас інформацією ворог визначив мене, як мету номер один, мою сім'ю, як мету номер два. Вони хочуть знищити Україну політично, знищивши главу держави", - сказав Зеленський у своєму відеозверненні в ніч проти п'ятниці.

Зеленський спростував фейки, що нібито він виїхав із Києва, наголосивши, що залишається в урядовому кварталі столиці "разом із усіма, хто необхідний для роботи центральної влади".

"Моя сім'я – також в Україні, мої діти – також в Україні, моя сім'я не зрадники, а громадяни України, але де вона зараз перебуває, я сказати не маю права", - зазначив президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

78 окремий десантно-штурмовий полк 7 корпусу ШР ДШВ розширений до бригади

Більшість українців називають обстріли причиною відсутності світла, 29% звинувачують владу – соцопитування

Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції

Три чверті українців готові до миру із замороженням фронту та гарантіями безпеки, стільки ж проти миру без гарантій - соцопитування

Сили оборони знищили 133 російські БПЛА

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Уряд запускає відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній – прем'єрка

Через обстріл на Дніпропетровщині знеструмлено залізничну контактну мережу, поїзди затримуються - Укрзалізниця

Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство

Ворог атакував Херсонщину, шестеро постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА