Інтерфакс-Україна
14:06 25.02.2022

У Тернополі активно готують місця для тимчасового розміщення людей з областей, де тривають бойові дії, – мер

1 хв читати
У Тернополі активно готують місця для тимчасового розміщення людей з областей, де тривають бойові дії, – мер

Тернопільська влада готує місця для тимчасового розміщення людей з областей, де тривають бойові дії, повідомив мер міста Сергій Надал.

"Наше місто Тернопіль зараз має стати надійним тилом і підтримкою для інших міст України. Ми активно готуємо місця для тимчасового розміщення людей з областей, де тривають активні військові дії", - написав Надал у Фейсбуці у п'ятницю.

Він також закликав тих жителів Тернополя, які мають можливість тимчасово розмістити в себе вдома евакуйованих з інших областей українців, телефонувати за номером міського координаційного штабу 0981747741.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російська делегація прибула до Стамбулу для участі у переговорах з Україною

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА