Інтерфакс-Україна
17:38 25.02.2022

12 дітей із центру соціально-психологічної допомоги евакуйовано з небезпечних районів Києва - Мінсоцполітики

1 хв читати
12 дітей із центру соціально-психологічної допомоги евакуйовано з небезпечних районів Києва - Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики України заявляє, що 12 дітей із центру соціально-психологічної допомоги евакуйовано з небезпечних районів Києва.

"Міністерство соціальної політики повідомило про успішну термінову евакуацію 12 дітей, які перебували в центрі соціально-психологічної реабілітації, розташованому на вулиці Полярній у Києві", - йдеться у повідомленні пресслужби міністерства.

Зокрема, вранці у п'ятницю Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила про необхідність евакуації через безпосередню близькість військових дій, які становили загрозу життю та здоров'ю дітей.

"За зверненням Національної соціальної сервісної служби, департамент соціального захисту Київської міської державної адміністрації забезпечив перевезення та розміщення дітей. Дітей переміщено до іншого центру соціально-психологічної реабілітації у безпечному районі, забезпечено продуктами харчування, питною водою та всім необхідним", - зазначили у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА