Інтерфакс-Україна
07:05 26.02.2022

Молдова прийняла близько 25 тисяч українських біженців та отримала 430 заяв про надання притулку – Попеску

1 хв читати
Молдова прийняла близько 25 тисяч українських біженців та отримала 430 заяв про надання притулку – Попеску

Молдова прийняла близько 25 тисяч українських біженців та отримала 430 заяв про надання притулку, повідомив міністр закордонних справ Молдови Ніку Попеску.

"На сьогодні Молдова прийняла близько 25 тисяч українських біженців та 430 заяв про надання притулку", - написав Попеску у Twitter.

Він зазначив, що молдавська влада робить усе можливе, щоб розмістити біженців і надати їм необхідну підтримку.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

Україна передала Єврокомісії другий внесок у межах Пакета розширення ЄС 2025 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА