Інтерфакс-Україна
11:56 26.02.2022

Україна просить МКЧХ допомогти вивезти тіла мертвих російських солдатів до Росії

1 хв читати
Україна просить МКЧХ допомогти вивезти тіла мертвих російських солдатів до Росії

Україна просить Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) допомогти вивезти тіла мертвих російських солдатів до Російської Федерації, повідомляє віцепрем'єр-міністр України з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

"Ми звертаємось до Міжнародного Червоного Хреста. Ми просимо, щоб Міжнародний Червоний Хрест допоміг вивезти тіла мертвих російських солдатів до Російської Федерації. Це тисячі тіл окупантів. Це гуманітарна потреба, і ми просимо зробити так, щоб тіла російських окупантів залишили територію України та поїхали до Російської Федерації", - сказала Верещук на брифінгу в суботу.

Вона наголосила на важливості того, щоб у Росії знали про кількість загиблих в Україні солдатів.

"Ми звертаємося до росіян: зробіть так, щоб тіл ваших синів та чоловіків було менше, інакше їх буде тисячі", - додала Верещук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві повідомлено про підозру експроректору вишу, який погодив оплату недоробленого ремонту на 2,1 млн грн

Окупанти просунулися у Покровську та в районі, мають успіх у Запорізькій області - DeepState

Загальна кількість профтехів більша, ніж потрібна, тому мережа модернізується і осучаснюється - Міносвіти

Запропонований США "мирний план" став несподіванкою для Європи – ЗМІ

РФ вдарила по енергетиці в кількох областях - Міненерго

Наглядову раду "Енергоатома" планують затвердити до кінця 2025р - Мінекономіки

Стартує прийом заявок на виплату 6,5 тис. грн в рамках "Зимової підтримки" для окремих категорій - Свириденко

Мінекономіки та Інститут Тоні Блера співпрацюватимуть для оновлення стратегії розвитку сільських територій до 2030р

Сили оборони утримують визначені рубежі у північній частині Покровська, контролюють позиції південніше від залізниці - ДШВ

Зеленський вшанував пам’ять загиблих під час Революції Гідності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА