Інтерфакс-Україна
21:34 26.02.2022

Кличко: З початку атаки на Київ загинули шість мирних жителів, зокрема одна дитина, 14 військових і бійців тероборони

1 хв читати
Кличко: З початку атаки на Київ загинули шість мирних жителів, зокрема одна дитина, 14 військових і бійців тероборони

З початку атаки російських військ на Київ загинули шестеро мирних жителів, зокрема одна дитина, 14 військових та бійців територіальної оборони, поранено 71 особу, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Росія обстрілює житлові квартали в столиці України, в містах і селищах нашої держави. В Києві, від початку атаки на столицю, загинули або померли шестеро мирних жителів, в тому числі одна дитина. Та 14 військових і бійців тероборони. Поранена 71 людина. Із них 25 цивільних, зокрема три дитини", - йдеться у повідомленні мера столиці у Telegram-каналі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відвідав Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут

Поліція запобігла організації чергової незаконної схеми виїзду військовозобов'язаних з країни

Невеликий сніг, вдень з дощем очікується в Україні в середу

ВРП звільнила суддю ОАСК Павла Вовка за тиск на суддів, ВРП та ВККС

Кабмін передав 204 млн грн бюджетних призначень від Секретаріату уряду до Мінкультури у зв'язку з перепідпорядкуванням Держкіно

Шмигаль: за останні 2 роки бюджет на освіту і науку зріс на 35%

Чиновника з Полтавщини засуджено до 10 років тюрми за замовлення вбивства підприємця- ДБР

Невідомі вчинили стрілянину у ТРЦ в Білій Церкві, поліція розшукує нападників

Сибіга провів у Нью-Делі першу в історії зустріч міністрів закордонних справ України та Королівства Бутан

У Львівській області зафіксували спалах африканської чуми свиней – ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА