Інтерфакс-Україна
22:09 26.02.2022

Зеленський та Джонсон обговорили подальші кроки щодо протидії агресору

1 хв читати
Зеленський та Джонсон обговорили подальші кроки щодо протидії агресору

Президент України Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон телефоном обговорили подальші спільні кроки щодо протидії російському агресору.

"Поговорив телефоном із Борисом Джонсоном. Вдячний британському прем'єр-міністру за його позицію, нові рішення щодо посилення потужності української армії. Узгодили подальші спільні кроки з протидії агресору", - написав Зеленський у своєму Twitter у суботу ввечері.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили дроном по багатоповерхівці у Харкові

Дорожня карта оборони ЄС до 2030 р. включає Україну

Єврокомісія представила нову Дорожню карту оборони, спрямовану на зміцнення оборонного потенціалу до 2030 р.

СБУ назвала російську заяву про спецоперацію "Павутина" спробою ворога виправдати власний провал

Генштаб ЗСУ: В операції у Покровському районі втрати ворога досягли 14 тис. осіб, ЗСУ звільнили 182,8 кв. км території

Удари Росії по енергооб’єктах України підтвердили важливість децентралізації енергосистеми – посол ЄС

"Харківобленерго" підтвердило введення обмежень для промисловості з 16:00, аварійні відключення в області скасовані

Україна та Польща підписали лист про наміри щодо співпраці у сфері ОПК

Шмигаль про підсумки "Рамштайн": Партнери зробили нові внески в PURL на суму щонайменше $422 млн

Аварійні відключення скасовано в Києві та низці областей, на Прикарпатті підтвердили введення графіків для промисловості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА