Інтерфакс-Україна
12:21 27.02.2022

Ірландія закриває авіапростір країни для літаків РФ

1 хв читати
Ірландія закриває авіапростір країни для літаків РФ

Уряд Ірландії ухвалив рішення закрити повітряний простір країни для російських літаків, заявив у неділю глава ірландського МЗС Саймон Ковні.

"Ірландія вживе заходів для закриття ірландського авіапростору для усіх російських повітряних суден", - написав Ковні у твіттері.

Він зазначив, що Ірландія підтримує новий пакет санкцій стосовно Росії, який обговорюватимуть пізніше в неділю глави МЗС ЄС.

За даними ірландської служби новин RTE, рішення про закриття авіапростору набуде чинності після надання повідомлень про заходи влади.

RTE зазначає, що зараз немає прямих рейсів із Росії в Ірландію. Авіакомпанія "Аерофлот" планувала запустити прямі рейси Дублін-Москва у травні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

В Чернігівській області двоє людей загинуло, ще двоє зазнали поранень через ворожі атаки дронів

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА