Інтерфакс-Україна
13:31 27.02.2022

Велика Британія пропонує країнам G7 запровадити ліміти на купівлю нафти та газу з РФ

1 хв читати
Велика Британія пропонує країнам G7 запровадити ліміти на купівлю нафти та газу з РФ

Країни "Великої сімки" (G7) мають запровадити ліміти на купівлю нафти та газу з РФ, вважає глава МЗС Сполученого Королівства Елізабет Трасс.

"Нам слід узгодити це з партнерами з G7, тому що ми не можемо зробити це одні. Ми маємо скорочувати (ці ліміти – ІФ) із часом", – сказала Трасс в ефірі Sky News.

За її словами, нині Сполучене Королівство опрацьовує питання скорочення залежності Європи від постачання енергоресурсів із РФ із партнерами з G7.

Санкційний тиск на Росію набиратиме сили, пообіцяла Трасс. Британський уряд підготував список із більше ніж ста російських великих підприємців, і кожні декілька тижнів запроваджуватиме санкції щодо нової порції фігурантів цього переліку. "Ми накладатимемо санкції на їхні приватні літаки, їхню нерухомість та іншу власність. Втекти буде нікуди", - наводить слова Трасс Financial Times.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: Порушення повітряного простору ЄС є гібридною війною РФ

У Прилуках на нафтобазі значне задимлення через пожежу

Літнього чоловіка поранено внаслідок обстрілу Дергачів

Рада гарантувала безперервну роботу представницьких органів місцевої влади під час війни

Окупанти удвічі наростили обстріли міст і сіл Донецької області, двоє цивільних загинули, 10 поранені

Критично важливими в України є 9216 релігійних організацій - оновлений перелік Держетнополітики

Київ не втручається у справу українця, затриманого в Польщі у справі "Північних потоків", але консультує його, – посол

Український фільм "Ти - космос" здобув головну нагороду на Future Gate Sci-Fi Film Festival в Чехії

Виробник хумусів Yofi зупинив роботу після російського обстрілу

Зустріч президента з фракцією "Слуга народу" відбудеться після голосування в першому читанні Держбюджету-2026

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА