Інтерфакс-Україна
18:35 27.02.2022

Військовослужбовці, задіяні у відбитті агресії РФ, отримуватимуть по 100 тис. грн на місяць до завершення війни - Зеленський

1 хв читати
Військовослужбовці, задіяні у відбитті агресії РФ, отримуватимуть по 100 тис. грн на місяць до завершення війни - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що військовослужбовці, задіяні в збройному відбитті російської агресії, отримуватимуть по 100 тис. грн на місяць, доки триватиме війна.

"Ми платитимемо нашим військовослужбовцям, які тримають у руках зброю, по сто тисяч гривен на місяць. Не для того, щоб нам сказали: спасибі. А для того, щоб вони знали, що країна їм точно вдячна. І так буде доти, доки не закінчиться ця війна", - заявив Зеленський під час брифінгу в Офісі президента.

Він додав, що в нинішніх умовах захист держави є найважливішою роботою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сподівання Путіна добитися поступок на переговорах за посередництва Туреччини марні - Більдт

Путін запропонував Україні замість припинення вогню - переговори в Стамбулі 15 травня – ЗМІ

Путін запропонував Україні прямі переговори в Стамбулі 15 травня – ЗМІ

Щоб рухатися вперед потрібне припинення вогню – Держдепартамент США

США погодили передання Україні Німеччиною ракет до "Патріотів" і артилерійських боєприпасів великої дальності - ЗМІ

СБУ затримала кримінального авторитета Олійника на прізвисько Умка - ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Лідери Коаліції охочих домовилися про санкції у разі відмови РФ від припинення вогню - Зеленський

ТЕКСТ: Спільна заява лідерів Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та України за підсумками зустрічі в Києві

Зеленський і Макрон підсумували засідання Коаліції охочих на двосторонній зустрічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА