Інтерфакс-Україна
22:20 27.02.2022

Франція запропонує в Раді безпеки ООН проєкт резолюції щодо гуманітарної допомоги Україні

1 хв читати
Франція запропонує в Раді безпеки ООН проєкт резолюції щодо гуманітарної допомоги Україні

Єлисейський палац повідомив у неділю, що президент Франції Еммануель Макрон вів 26 та 27 лютого телефонні консультації у зв'язку із ситуацією в Україні з керівниками країн регіону.

"Президент республіки та його співрозмовники дійшли однакового висновку щодо необхідності працювати над створенням умов для ефективної доставки гуманітарної допомоги в Україну", - йдеться в комюніке президентської канцелярії.

"На основі цих консультацій Франція завтра вранці представить проєкт резолюції до Ради Безпеки ООН, щоб гарантувати безперешкодний гуманітарний доступ для забезпечення термінових потреб населення, що залишається в Україні", - йдеться в документі Єлисейського палацу.

Крім термінової гуманітарної акції, Франція закликає до припинення вогню як умови для мирних переговорів, зазначено в комюніке Єлисейського палацу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент і прем’єр Фінляндії укладуть із Трампом угоду про криголами

Для забезпечення сполучення з прифронтовими областями залучено резервний транспорт і автобуси – Сумська ОВА

Водій комунального підприємства загинув, ще троє комунальників поранено через ворожу атаку в Херсоні

ФСЄ оголосив конкурс грантів на відбудову громад Сумщини

Суд змінив запобіжний захід нардепу Тищенку на особисте зобов'язання - ЗМІ

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрили "Читальню однієї книги"

Ворог продовжує удари по транспортній інфраструктурі з метою обрізати сполучення з прифронтовими територіями - "Укрзалізниця"

Керівнику КП Голосіївського району Києва повідомлено про підозру за оборудку з дорожньою сіллю

Зеленський і Бабіш домовились обговорити подальшу співпрацю під час особистої зустрічі

З початку року в окупованому Криму зафіксовано більше 700 випадків порушення прав людини – Лубінець

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА