Інтерфакс-Україна
22:38 27.02.2022

Міністри оборони ЄС у понеділок обговорять координацію постачання Україні летальної зброї

1 хв читати
Міністри оборони ЄС у понеділок обговорять координацію постачання Україні летальної зброї

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель повідомив, що в понеділок міністри оборони країн-членів Європейського Союзу зустрінуться, щоб обговорити координацію надання Україні летальної зброї.

Про це він сказав у неділю в Брюсселі на пресконференції після позачергового засідання Європейської ради з питань закордонних справ, на якому було ухвалено рішення про фінансування Євросоюзом постачання летальної зброї та нелетальних матеріалів Україні.

"Ми схвалили фінансування, завтра міністри оборони зустрінуться, щоб скоординувати, як ми переведемо це фінансування в матеріали, і як ці матеріали буде транспортовано на передову лінію, де українські збройні сили воюють проти російського вторгнення", - додав Боррель.

Він також додав, що хабом постачання зброї служитиме Польща. Крім того, у ЄС мають намір працювати над посиленням кіберзахисту України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Авіаційна влада США знову попередила про зростання небезпеки польотів над Венесуелою

Угорщина заблокувала заяву ЄС з оцінкою прогресу інтеграції України – ЗМІ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА