Інтерфакс-Україна
18:23 28.02.2022

Постпред України при ООН: Якщо Путін хоче вбити себе, то йому не треба використовувати для цього ядерний арсенал

1 хв читати
Постпред України при ООН: Якщо Путін хоче вбити себе, то йому не треба використовувати для цього ядерний арсенал

Якщо Путін хоче вбити себе, йому не треба використовувати для цього ядерний арсенал, заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

"Нам довелося скликати екстрене спеціальне засідання, оскільки рівень загрози глобальній безпеці був прирівняний до тієї, яка існувала у Другу світову війну або навіть вище після наказу Путіна привести в бойову готовність російські ядерні сили. Що за шаленство. Якщо він хоче вбити себе, йому не треба використовувати для цього ядерний арсенал, він має зробити те, що зробила людина у Берліні у бункері у травні 1945 року", - сказав Кислиця на екстреному засіданні Генеральної асамблеї ООН щодо України в Нью-Йорку у понеділок.

Постпред наголосив, що всі у залі Генасамблеї ООН і всі у світі знають, що Росія і тільки Росія розпочала це вторгнення, якому нині сприяє Білорусь.

"Ця війна не була спровокована, вона була обрана деким, хто сидить наразі у бункері. Ми знаємо, що трапилося з людиною, яка сиділа в бункері в Берліні у травні 1945-го", - додав Кислиця.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві запровадять цифрові перепустки для пересування під час комендантської години

Рішення створити Космічні війська хоч і запізніле, проте все ще актуальне, — Залужний

Допомога Литви з лютого 2022 року сягнула майже 1,8 млрд євро - Свириденко

Литва запропонувала ініціативу "Діти насамперед. Захистимо майбутнє України" - премʼєрка Ругінене

На Одещині очікуються значні дощі - метеорологи

Україна і Литва домовилися про захист критичної інфраструктури - премʼєрка Ругінене

Україна і Литва домовилися продовжувати посилювати санкційний режим проти РФ - Свириденко

Прем'єр-міністр Литви Ругінене прибула до Києва

Зеленський: Потенціал України у виробництві тільки дронів і ракет у 2026 р. буде вже $35 млрд

Президент ветував закон про штрафи для міністрів та військового керівництва за ігнорування викликів до парламенту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА