Інтерфакс-Україна
10:24 01.03.2022

Статую Свободи у Франції "вбрали" в український прапор – нардеп Гончаренко

1 хв читати
Статую Свободи у Франції "вбрали" в український прапор – нардеп Гончаренко

Одна зі встановлених у Франції скульптур "Статуя свободи" наразі прикрашена українським прапором, повідомив народний депутат фракції "Європейська солідарність", член української делегації в ПАРЄ Олексій Гончаренко.

"Одну з найзнаменитіших скульптур - Статую свободи у Франції "вбрали" в український прапор. Весь світ - за нас!", - написав Гончаренко у Телеграм, проілюструвавши повідомлення фотографіями статуї, обгорненої прапором України.

Судячи зі знімків, може йтися про Статую свободи, встановлену в Люксембурзькому саду Парижа, яка стала прототипом статуї, подарованої Францією США в 1886 році та встановленої в Нью-Йорку. Архітектор – Фредерік Бартольді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ТОК Gulliver повністю відкрито

Через атаки є відключення споживачів у чотирьох областях, 162 населені пункти без світла через негоду

"Енергоатом" та "Укргідроенерго" долучаються до надання адресної допомоги вразливим категоріям населення - Свириденко

Російські обстріли забрали життя жителів Слов'янська та Олексієво-Дружківки - ОВА

Міністр оборони повідомив про запуск верифікації терміналів Starlink в Україні у взаємодії зі SpaceX

У Києві затримали 47-річного чоловіка, який запустив салют, щоб здивувати дівчину

7 корпус ДШВ: Біля Покровська дрони врятували українських військових від полону

ПриватБанк закриває відділення у Дружківці, команду переведуть до Краматорська

СБУ: продавчиня магазину в Сумах коригувала ворожі удари

Повідомлено про підозру посадовцю ДСНС за купівлю непридатних квартир на 20 млн грн держкоштів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА