Інтерфакс-Україна
13:21 01.03.2022

Деякі українські девелопери призупинили вимоги за платежами за куплене житло

1 хв читати
Деякі українські девелопери призупинили вимоги за платежами за куплене житло

Українські девелопери KAN Development, Stolitsa Group та інші призупиняють вимоги щодо всіх поточних платежів, пов'язаних зі сплатою придбаного житла у своїх проєктах.

Так, KAN Development повідомив про зупинення вимог щодо платежів та зняття пені й штрафів на три місяці.

Про можливість призупинити виплати за розстроченням на купівлю житла повідомила також будівельна компанія Stolitsa Group.

Девелопер Futura Hata також повідомив про призупинення вимог щодо платежів купівлі житла в ЖК Edeldorf Hills та скасування нарахування пені та штрафів із 24 лютого.

У портфелі об'єктів KAN Development, які будуються, ЖК Respublika Park, Unit.Home, Comfort Town, "Файна Таун".

Stolitsa Group веде будівництво житлових комплексів "Варшавський 2" та "Варшавський Плюс" у Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила й повернула з Європи неповнолітнього агента ворога, який допомагав організовувати теракти в Україні

Новим СЕО мережі "Фокстрот" став топменеджер Поліщук

Українські дрони атакували найбільшу нафтобазу в Криму

Сили оборони Півдня України: через ворожі атаки загинули двоє людей, 14 зазнали поранень

Пошукові роботи в селі Юречкова в Польщі завершено, поховань не виявлено - УІНП

ВАКС частково задовольнив апеляцію Мін’юсту та стягнув в дохід держави активи колишнього нардепа від Партії регіонів

"Чернігівобленерго" повідомляє про влучання в енергетичний об'єкт вночі

Ворог атакував 116 БпЛА, збито 83, зафіксовано влучання 30 ударних безпілотників

Держприкордонслужба: Причина розформування підрозділу Касьянова – це відсутність підтверджених уражень російських обʼєктів

Генштаб зафіксував впродовж доби 231 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА