Інтерфакс-Україна
13:28 01.03.2022

Глава Рахункової палати виступив за списання зовнішнього боргу України

1 хв читати
Глава Рахункової палати виступив за списання зовнішнього боргу України

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан виступив за списання зовнішнього боргу України у зв'язку з воєнною агресією Росії проти України.

"Масштаб руйнувань в Україні, завданих агресією Росії, колосальний! Зважаючи на це, від наших зовнішніх кредиторів необхідно вимагати списання боргів України. На сьогодні зовнішній борг становить 1,6 трлн грн, або понад $57 млрд", - написав він у Facebook.

"Міжнародні фінансові організації мають переглянути боргову політику та обнулити борги України", – додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стармер після зустрічі JEF: Підтримка України є "абсолютним фокусом" Британії та її північноєвропейських союзників

Макрон після розмов з Трампом очікує на 30-денне припинення вогню від РФ та попереджає інакше про рішучу відповідь

Внаслідок авіаудару на Сумщині загинула людина, ще одна зазнала поранень – ОВА

Зеленський ввів в дію санкції проти 58 росіян і 74 юросіб, серед них є компанії з Ірану, Узбекистану та Китаю (Гонконг)

Справедливий мир це засудження росії як країни-агресора – кардинал Бичок

Салліван відповів на критику щодо недостатньої підтримки України при Байдені та наголосив, що справжній мир - через силу

Португалія візьме участь у зустрічі Коаліції охочих - прем’єр-міністр

В Києві 10-11 травня можливі деякі обмеження руху центральними вулицями у зв’язку з урочистими заходами

Глави МЗС України та Британії обговорили подальші дипломатичні зусилля для досягнення миру

Папа Лев XIV стане правдивим свідком України, сподівається кардинал Микола Бичок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА