Інтерфакс-Україна
16:21 01.03.2022

У Харкові збили військовий літак - ЗМІ

1 хв читати

У Харкові збили військовий літак, повідомляє телеканал "Україна 24" із посиланням на інформацію голови адміністрації Новобаварського району Тетяни Цибульник.

"За попередньою інформацією голови адміністрації Новобаварського району Тетяни Цибульник, літак упав у районі ринку "Лоск", його збили. Це той літак, з якого прилетіла бомба на житловий будинок на Новобаварському проспекті, де продовжують розгрібати завали. Попередньо у будинку загинули восьмеро людей, восьмеро травмовані", - повідомляє "Україна-24" у Телеграм-каналі у вівторок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Геопортал Містобудівного кадастру на державному рівні запрацював в Україні

Білий дім підтвердив, що Трамп і Путін планують спільну пресконференцію на Алясці

У ЄС заперечили можливе ослаблення санкцій проти РФ: 19-й пакет можуть ухвалити у вересні - ЗМІ

ДБР завершило розслідування справи про ухилення Шабуніна від військової служби

Внаслідок повторного обстрілу прикордоння на Харківщині кількість загиблих зросла до двох, ще одну людину важко поранено

Суд призначив постійного адвоката убивці підлітка на фунікулері, затягування більше не буде – генпрокурор

УКФ готовий подвоїти фінансування культури в регіонах та запустити спільний конкурс з обладміністраціями та міськрадами

В Україну з російського полону повернулись 84 військових і цивільних

Наступ РФ під Лиманом фактично зупинено – Білецький

СБУ викрила 12 поплічників Медведчука, які за завданням РФ проводять інформаційні диверсії в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА