07:12 02.03.2022

Італійська Eni має намір вийти з трубопровідного СП із Газпромом "Блакитний потік"

1 хв читати

Італійська Eni має намір вийти зі спільного підприємства з "Газпромом", яке володіє газопроводом із Росії до Туреччини, "Блакитний потік", повідомляє агентство ANSA з посиланням на представника компанії.

"Блакитний потік" призначений для прямих поставок російського газу до Туреччини через акваторію Чорного моря, минаючи треті країни. Загальна протяжність його сухопутних та морських ділянок – 1213 км. Будівництво газопроводу завершено у грудні 2002 року, у лютому 2003-го розпочалися комерційні постачання газу.

У 2021 році магістраль транспортувала 15,98 млрд. куб. м газу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

Генштаб ЗСУ: від початку доби було 66 боєзіткнень, противник найбільш активно діє на покровському та торецькому напрямках

Латвійська airBaltic підтвердила готовність відновити авіапольоти з України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА