Інтерфакс-Україна
09:40 02.03.2022

Нацбанк роз'яснив порядок переведення в готівку банками валюти для клієнтів

1 хв читати

Банкам у зв'язку із упровадженням воєнного стану заборонено видавати готівку з рахунків клієнтів в іноземній валюті, проте цю валюту можна продати та видавати готівкою у гривнях, йдеться у листі Нацбанку банкам від 28 лютого за підписом заступника глави НБУ Юрія Гелетія.

"Звертаємо увагу, що клієнти, які мають залишки коштів на рахунках в іноземній валюті, мають право здійснити продаж іноземної валюти за гривні", - наголошується у документі.

"Продані кошти клієнт може отримати готівкою обсягом 100 тис. грн на день", - зазначив Нацбанк, нагадавши про впроваджене у зв'язку з воєнним станом обмеження (не враховуючи виплати заробітної плати та соціальних виплат і ще низки випадків).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол США в НАТО: Трамп запровадить нові санкції проти РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Під завалами у багатоповерховому будинку у Хмельницькому може знаходитись жінка, ведуться пошукові роботи

Глава МЗС Нідерландів у Києві оголосив про виділення EUR 9 млн євро на проєкт щодо правосуддя і EUR 1 млн євро - на підтримку реформи БЕБ

Зеленський та спікер Сеймасу Литви обговорили безпекові питання, зокрема можливості спільного виробництва зброї

Зеленський зідзвонився зі Стуббом, обговорили поточну ситуацію

США закликали Ізраїль не вживати радикальних заходів після звинувачень на адресу ХАМАС у порушенні перемир'я

Російські БпЛА атакували Чугуїв, пошкоджено цивільне підприємство

Шатдаун у США: Демократи в 13-те заблокували бюджетну резолюцію

"Укренерго" залишили на середу обмеження е/е населенню з 8:0" до 22:00, промисловості - на ранкову годину більше

Шмигаль: Ключовий пріоритет Міноборони на наступні 100 днів – збільшення виробництва української зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА