Інтерфакс-Україна
12:10 02.03.2022

Кличко: Ворог стягує сили дедалі ближче до столиці, ми готуємось і захищатимемо Київ

2 хв читати
Кличко: Ворог стягує сили дедалі ближче до столиці, ми готуємось і захищатимемо Київ

Російська армія стягує військові сили дедалі ближче до столиці, Київ готується до оборони міста, заявив мер Києва Віталій Кличко.

"Друзі! Дорогі кияни! Ворог стягує сили дедалі ближче до столиці. Вночі обстрілював Білу Церкву, тривали бої в Бучі та Гостомелі. Ми готуємося і оборонятимемо Київ! Я закликаю всіх киян не втрачати витримку. Не вірити дезінформації. Ворог поширює багато брехні, щоб зламати українців. Довіряйте лише офіційним ресурсам! Київ стоїть і стоятиме. Ми битимемося", - сказав Кличко у відеозверненні в середу.

Він наголосив, що вчора ворог атакував столицю. Дві ракети потрапили у телевежу. Загинули п'ятеро мирних киян.

"Я прошу всіх, з міркувань безпеки, без нагальної потреби не виходити на вулиці. За сигналом тривоги - слідувати в укриття. Дотримуватися комендантської години. Вона, нагадаю, триває в місті з 20:00 до 7:00. У місті встановлено блокпости та зміцнення", - наголосив Кличко.

Київський мер наголосив, що критична інфраструктура столиці працює, у місті функціонує громадський транспорт, переважно, щоб перевозити працівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста.

За його словами, маршрути транспорту зазначені на сайті міської влади. Працює також гуманітарний штаб, який створений містом і збирає допомогу тим, кому вона сьогодні потрібна.

"Я пишаюся бути українцем! Такої згуртованості, патріотизму та відваги, яку сьогодні демонструють українці, я не бачив у жодній із країн, де бував. Як тримаються Харків, Маріуполь, Херсон та багато інших міст і селищ України, які ворог намагається знищити вогнем і танками! Тримайтеся! Ви - герої! Такий бойовий дух та самопожертва армії, поліції, інших силових структур, бійців тероборони та всіх українців - це наша сила! Яку не зламає ніхто! Разом вистоїмо! Слава Україні", - підсумував Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак пішов у відставку напередодні поїздки до Маямі для переговорів з командою Трампа, Умєров поїде замість нього

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Відставка Андрія Єрмака

Трамп заявив про скасування 92% указів Байдена, підписаних через автопідпис

Сирський за підсумками поїздки на Харківщину: наші підрозділи утримують визначені рубежі, посилюють вогневий вплив на ворога

Помер чоловік, поранений унаслідок удару російського дрона по автівці в Білозерці Херсонської області — ОВА

Сибіга привітав рішення Бундестагу збільшити підтримку України до 11,5 млрд євро на 2026 рік

У Немишлянському районі Харкова через ворожу атаку поранено людину

ВМС України: На аеродромі Саки уражено командно-диспетчерський пункт окупантів, місця зберігання ударних БпЛА та кілька об’єктів ППО

Віткофф, як очікується, відвідає Москву у першій половині наступного тижня, каже Пєсков

Лувр підвищить на 45% ціни на квитки для туристів з країн поза ЄС з 14 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА