Інтерфакс-Україна
14:18 02.03.2022

Іще 217 дітей із вразливих категорій із супровідниками виїхали до Польщі за спрощеною процедурою - Мінсоцполітики

1 хв читати

Міністерство соціальної політики заявляє, що ще 217 дітей із вразливих категорій із супровідниками виїхали до Польщі за спрощеною процедурою.

"Марина Лазебна, міністр соціальної політики, повідомила, що за новим спрощеним порядком до Польщі успішно виїхала велика група, до складу якої входять 217 дітей з вразливих груп та 20 супроводжуючих", - ідеться у повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що у складі групи діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, спеціалізованих шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, центрів соціально-психологічної реабілітації.

У відомстві повідомляють, що процедура спрощеного виїзду за кордон для дітей із вразливих категорій дає змогу швидко переміщати дітей групами до безпечних місць за наявності лише двох документів щодо кожної дитини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У с. Приморське Запорізької області через атаку дрону постраждав чоловік – Федоров

Єрмак: Нам потрібна безумовна тиша, важливо продовжити припинення вогню і після 20 квітня

Зеленський заявляє про продовження штурмів росіян на окремих ділянках фронту

Зеленський очікує від Сирського доповіді щодо ситуації на конкретних напрямках фронту

Зеленський про перемир'я Путіна: Україна діятиме дзеркально – так, як буде з російського боку тиша у відповідь на тишу

Ворожі авіаудари по Куп'янську спровокували пожежу, поранено мирну мешканку

Росіяни продовжують обстрілювати Херсонщину під час перемир'я

Пожежа в Балаклійському лісництві на Харківщині збільшилася до 30 га

Керівник ЦПД про "великоднє перемир'я": Це типова російська тактика, схожа історія була в 2023 році

Росіяни продовжують вести вогонь на всіх напрямках попри заявлене перемир'я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА