Інтерфакс-Україна
15:42 02.03.2022

Торговельні мережі розробили всеукраїнську картку продмагазинів – міністр Лещенко

1 хв читати

Команда зі співробітників декількох українських мереж ритейлу спільно з Міністерством цифрової трансформації розробили та запустили онлайн-карту продовольчих магазинів у країні з інформацією про статус і тимчасовий графік їх роботи.

Про це міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко написав у Facebook у середу.

"Станом на 1 березня 2022 року карта відображає інформацію про магазини "АТБ", "КОЛО", "Сільпо", "Фора", Novus, Varus, "Рукавичка" та "ЕКО-маркет". Онлайн-ресурс будуть систематично оновлювати на постійній основі та додавати нові торговельні мережі та окремі магазини. Дата й час оновлення інформації за конкретним магазином зазначені у відповідному полі", - написав міністр у повідомленні.

Він уточнив, що на карті продовольчих магазинів зазначено назву магазину/торговельної мережі, години роботи конкретних магазинів у різних містах та їх адреси, а також статус роботи торговельних точок.

Лещенко закликав усі торговельні мережі та продуктові точки приєднуватися до цієї ініціативи.

Карти продуктового магазину та поточна інформація про їх роботу розміщені за посиланням: https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=16vxeRoA5rBl8L9IwyuNswni1uU59vyZF&ll=48.01854509800458&ll=48.01854509800458&2538%38z402538 =IwAR1OgU9flvgm0ig-zbkDPLbDhsVD9HU85z75VznU4IfmxDlkVKkt_iJwtJw

Джерело: https://www.facebook.com/RM.Leshchenko/posts/484653993315799

ОСТАННЄ

1 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі – два ворожі кораблі-ракетоносії- ВМС ЗСУ

Одну людину поранено внаслідок ворожої атаки дронами по Запоріжжю – ОВА

Руйнування будівлі і пожежа – наслідки ворожої атаки про критичній інфраструктурі Запоріжжя – ОВА

Трамп і Рубіо ухвалять відповідні рішення за результатами переговорів України й РФ через два тижні– Держдеп

В німецькому уряді вважають, що ЄС повинен повернутися до питання використання заморожених активів РФ – ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА