Інтерфакс-Україна
17:17 02.03.2022

"Укрзалізниця" продовжує евакуацію - за 6 днів евакуйовано 50 тис. іноземців

1 хв читати

АТ "Укрзалізниця" продовжує допомагати іноземцям залишити територію України.

Так, за даними Організації Об'єднаних Націй, починаючи з 22 лютого з України виїхало близько 900 тис. осіб. З них за шість днів залізницею було вивезено понад 50 тисяч іноземців.

"Для іноземців організовано безпечні евакуаційні коридори. Зокрема, формуються групи з громадян інших країн для їх перевезень. Для цього визначаються окремі вагони в потягах далекого та приміського сполучення. Також на Центральному залізничному вокзалі Києва працюють близько 60 волонтерів, які знають іноземні мови. Зі знанням англійської мови працюють волонтери також на вокзалах Львова, Ужгорода й Чопа", - наголошується в повідомленні в Телеграм-каналі "Укрзалізниці".

Окрім того, особлива увага іноземцям приділяється на вокзалах у Закарпатській і Львівській областях.

Тут у волонтерських пунктах вони можуть за необхідності отримати медичну допомогу, їжу, зокрема вегетаріанську.

Перехід кордону через міжнародні пункти для іноземців здійснюється за спрощеною процедурою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА