Інтерфакс-Україна
17:45 02.03.2022

"Укрзалізниця" не може повним обсягом забезпечувати перевезення вантажів через військову агресію Росії

1 хв читати

АТ "Укрзалізниця" повідомило бізнес про неможливість повним обсягом виконувати свої зобов'язання за договором про надання послуг організації перевезення вантажів залізничним транспортом через виникнення обставин непереборної сили - військової агресії Російської Федерації проти України.

"Проте АТ "Укрзалізниця" докладає максимум зусиль для задоволення потреб з перевезення вантажів та пасажирів. Наразі перевезення виконуються за всіма доступними напрямками. Про наявність конвенційних заборон щодо перевезень за окремими напрямками можливо дізнатись із офіційних джерел АТ "Укрзалізниця", - повідомляється в Telegram-каналі залізничної компанії.

Співробітники регіональних філій, департаменту управління рухом, департаменту комерційної роботи, філії "Центр транспортної логістики" АТ "Укрзалізниця" цілодобово перебувають на робочих місцях із метою вирішення оперативних питань під час організації перевезень, наголошує перевізник.

Джерело: https://t.me/ctl_uz/193

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

СБУ: Російські спецслужби намагалися влаштувати провокацію проти очільника Служби безпеки в Одеській області

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА