Інтерфакс-Україна
18:38 02.03.2022

Відкрито справу за фактом обстрілів у Харкові – Офіс генпрокурора

1 хв читати

За фактами обстрілів російськими військовими Харкова відкрито кримінальне провадження, повідомляє Офіс генпрокурора.

"За процесуального керівництва харківських прокурорів розпочато досудове розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України)", - йдеться в повідомленні Офісу генпрокурора, розміщеному в Телеграм-каналі.

У повідомленні наголошується, що 2 березня 2022 року у Харкові на вул. Полтавський Шлях, 192 пошкоджено навчальний корпус Державної гімназії з посиленою фізичною підготовкою "Кадетський корпус" та три автомобілі. "Під час авіаудару дві людини загинули, дев'ять поранено. На момент огляду продовжують вибухати снаряди", - йдеться в повідомленні.

Також, як інформують в Офісі генпрокурора, пошкоджено 3-поверховий житловий будинок, біля нього виявлено п'ять пошкоджених автомобілів, дані про загиблих та поранених не надходили.

"Крім того, пошкоджено 5-поверховий житловий будинок на вул. Холодногірській, 3. Будівля зруйнована частково, з п'ятого по третій поверхи, даних про загиблих та поранених немає. На ринку "Казка", розташованому на вул. Холодногірській, 2, пошкоджено торговельні павільйони. Даних про загиблих та поранених немає", - йдеться в повідомленні.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/2994

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туреччина докладає максимальних зусиль для завершення війни в Україні - Ердоган в розмові з Макроном

Захисники півдня України за добу знищили півсотні одиниць озброєння та військової техніки противника та 273 окупанти

"Суспільне" оголосило перелік 9-ти фіналістів нацвідбору на "Євробачення-2026"

Бельгія виступає проти репараційного кредиту Україні з основою росактивів

Ворожі обстріли забрали життя двох жителів Донецької області, зруйновані 19 цивільних об’єктів – МВС

Удари РФ по енергетиці додатково знеструмили понад 20 тис. споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Рютте сподівається, що фінансування PURL буде становити $1 млрд на місяць

Рютте сподівається на позитивний результат переговорного процесу щодо мирного плану для України

Німеччина купує зброю на $200 млн для України через механізм PURL – ЗМІ

Фон дер Ляєн: сьогодні історичний день для ЄС – ми повністю відмовляємося від росенергоносіїв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА