Інтерфакс-Україна
21:14 02.03.2022

ЄС розглядає способи запобігання використанню криптовалют для обходу антиросійських санкцій - ЗМІ

1 хв читати

ЄС обговорює заходи, які зможуть допомогти уникнути використання криптовалюти для обходу санкцій, запроваджених проти Росії, повідомила в середу Financial Times.

За словами міністра економіки та фінансів Франції Брюно Ле Мера, ЄС розглядає заходи щодо "подальшого посилення ефективності" антиросійських санкцій та запобігання будь-яким способам обходу запроваджених обмежувальних заходів.

Водночас, зазначає FT, західні політики попереджають, що саме криптовалюти можуть стати способом необмежено переказувати гроші у всьому світі, незважаючи на санкції.

Видання також наводить дані дослідницької групи Chainalysis, згідно з якими, угоди з російським рублем і криптовалютами, такими як біткойн та ether, подвоїлися з початку військової агресії Росії в Україні, досягнувши в понеділок $60 млн на день.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

США розраховують, що Зеленський погодиться на мирний план до 27 листопада - ЗМІ

П’ятеро загиблих та троє поранених внаслідок ворожого удару по Запоріжжю - ОВА

Зеленський про зустріч зі фракцією: кожен має працювати на Україну, і так буде

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28 — ДСНС

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

Невідомий влаштував стрілянину біля Меморіалу Слави у Харкові, у місті введено план "Сирена"

Зеленський та Дрісколл домовилися про "агресивний графік підписання". Спершу буде угода між США та українцями - речник армії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА