Інтерфакс-Україна
13:26 03.03.2022

У Василівці Запорізької області знищили колону окупантів, формується коридор для доставки продуктів та евакуації населення

1 хв читати

Унаслідок запеклих боїв на околиці м. Василівки (Запорізька область) Збройні сили України знищили колону ворожої техніки, до населеного пункту формують гуманітарний коридор для доставки продуктів та евакуації громадян.

Як повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, підрозділи угруповання військ "Південь" ЗСУ напередодні ввечері знищили понад 200 одиниць ворожої техніки на околицях м. Василівки.

Водночас у четвер на сайті Запорізької ОДА голова Запорізької обласної адміністрації Олександр Старух повідомив, що наразі бої у м. Василівці завершилися. У населеному пункті окупанти частково розбили місцеву лікарню, нестача продуктів харчування.

Наразі формується гуманітарний коридор, щоб розпочати доставку до Василівки їжу, а також здійснити евакуацію всіх охочих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація США має намір виділити $500 млн на захист Чемпіонату світу з футболу та інших заходів від безпілотників

Сили оборони відбили з початку доби 166 ворожих атак - Генштаб

Кількість постраждалих від удару КАБ у Харкові зросла до шести осіб - ОВА

АРМА почала підготовку до повторного конкурсу на управління "Моршинською"

Усіх пацієнтів із пошкодженої лікарні у Харкові переведено до іншого медзакладу – мер

Близько 30 тисяч абонентів залишилися без світла внаслідок ворожих авіаударів по Харкову

Японія продовжить підтримувати Україну у зміцненні енергетичної стійкості – Міненерго

Служба військового капеланства укомплектована на 45% станом на жовтень

Три райони Харкова частково знеструмлені через удари по місту – мер

Координатор системи ООН в Україні запевнив у продовженні підтримки модернізації українського сільського господарства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА