Інтерфакс-Україна
14:53 03.03.2022

РФ могла направити багато реактивних систем залпового вогню у селищі Попівка на свою територію, щоб звинуватити Україну

1 хв читати

РФ могла направити багато реактивних систем залпового вогню в селищі Попівка на свою територію, щоб звинуватити Україну, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Тривожні повідомлення: росіяни могли направити багато реактивних систем залпового вогню в прикордонному російському селищі Попівка на свою територію. Знаючи варварський характер дій Росії, ми побоюємося, що може бути підготовлена операція під чужим прапором, щоб звинуватити Україну", - написав Кулеба у Twitter у четвер.

Джерело: https://twitter.com/DmytroKuleba/status/1499362826133151747?s=20&t=QMhfMD5NARsDpM1LywuKRA

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мін'юст прозвітував про евакуацію документів нотаріального діловодства та архівів нотаріальних контор з прифронтових територій

В української команди не заплановано контактів з РФ у Саудівській Аравій - МЗС

УЧХ продовжує евакуацію людей з прикордоння Сумщини

Унікальні артефакти передані до музею після спроби їхнього незаконного продажу онлайн - прокуратура

Авто з двома російськими офіцерами вибухнуло у тимчасово окупованому Скадовську – ГУР Міноборони України

Верещук анонсувала спрощення військового обліку українців за кордоном

Україна і США продовжують працювати щодо угоди про корисні копалини, діалог продовжується - МЗС

Президенти України і Чехії відвідали Мощун, де вшанували пам’ять загиблих воїнів

Більшість музейних цінностей першої та другої категорій перебувають у безпеці - Мінкультури

Затримано організаторів торгівлі людьми на Київщині, вони утримували у трудовій експлуатації 31 людину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА