Інтерфакс-Україна
16:32 03.03.2022

Президент створив делегації для підписання документів із ЄС та МБРР щодо фінансової підтримки України

1 хв читати

Президент Володимир Зеленський підписав розпорядження для забезпечення підписання договорів із Європейським Союзом та Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо надання фінансової підтримки Україні, повідомляється на сайті Офісу президента.

Так, розпорядженням №23/2022-рп від 3 березня поточного року глава держави уповноважив міністра фінансів України Сергія Марченка та главу Національного банку України Кирила Шевченка на підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом щодо отримання Україною державою допомоги у сумі до EUR1 млрд 200 млн.

Крім того, розпорядженням №22/2022-рп Володимир Зеленський утворив делегацію України для участі в переговорах із МБРР щодо укладання угоди про позику "Додаткове фінансування позики на політику розвитку в умовах надзвичайної економічної ситуації".

Як повідомив заступник керівника Офісу президента Андрій Сибіга, Україна отримає фінансову підтримку ЄС двома траншами по EUR600 млн кожен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС ліквідовує наслідки нічної ворожої атаки на Київ

Мер столиці Віталій Кличко: падіння уламків на торговий центр і житловий будинок в Оболонському районі

Кількість постраждалих у Києві зросла до восьми, двох госпіталізовано - мер

У Солом’янському районі Києва четверо постраждалих – КМВА

У Солом’янському районі Києва уламки БпЛА попередньо влучили у верхній поверх житлового будинку, палає квартира – Кличко

У Дніпровському районі Києва постраждали двоє людей – Кличко

У Києві уламок ракети впав в Оболонському районі, у Святошинському – пожежі за двома адресами– КМВА

У Києві зафіксовано падіння уламків у двох районах, у Святошинському викликано медиків – влада

Київ зазнає комбінованої ворожої атаки, працює ППО – Кличко

У Донецькій області внаслідок обстрілів загинули троє цивільних, ще п’ятеро поранені – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА