Інтерфакс-Україна
19:47 03.03.2022

Зеленський - Путіну: Сядь зі мною, поговори, ми нікому не погрожуємо, ми не терористи, не захоплюємо чужі землі

1 хв читати
Зеленський - Путіну: Сядь зі мною, поговори, ми нікому не погрожуємо, ми не терористи, не захоплюємо чужі землі

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що Україна не захоплює чужі території та закликав президента РФ Володимира Путіна піти з української чи сісти за стіл переговорів.

Відповідаючи на запитання іноземних журналістів, чи Україна готова "надати РФ якісь гарантії", Зеленський заявив, що Україна нікому не погрожує і не нападає.

"Гарантії для чого? Ми не нападаємо на Росію, ми не збираємось на неї нападати. Гарантію чого? Ми в НАТО? Ні. У нас є ядерна зброя? Ні. Що я маю сказати? Кому я повинен щось дати? Розумієте, річ у тім, що це теж інформаційна бомба, про яку всі говорять. Що віддати, господи? Що ти хочеш від нас? Іди з нашої землі. Не хочеш зараз піти, сядь за стіл переговорів. Я вільний. Сядь зі мною, тільки не за 30 метрів, як із Макроном, Шольцем тощо. Я сусід, мене не треба на 30 метрів тримати, я не кусаюсь, я нормальний мужик. Сядь зі мною, поговори, чого ти боїшся? Ми нікому не погрожуємо, ми не терористи. Ми не захоплюємо банки і не захоплюємо чужі землі", - сказав Зеленський, спілкуючись із представниками західних ЗМІ у четвер.

Джерело: https://www.facebook.com/watch/?v=475045624070696

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни за добу вбили 4 жителів Донеччини – Філашкін

Румунські літаки були готові збити безпілотник, що залетів у країну, але він повернувся в Україну – міністр оборони

Внаслідок атаки російського дрона на Запоріжжі загинув чоловік, поранена жінка - ОВА

На Харківщині одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Російський дрон атакував рятувальників під час гасіння пожежі на Дніпропетровщині - ДСНС

Фільм "Будинок "Слово". Нескінчений роман" Томенка став переможцем кінопремії "Золота Дзиґа"

Чернігівщина за добу зазнала 45 обстрілів, пошкоджено 23 населені пункти, вранці поранено двох мирних жителів

Сили оборони знищили 52 з 58 російських БПЛА – ПС ЗСУ

УЗ: ДСНС ліквідовує наслідки надзвичайної події на Київщині, поїзди курсують за зміненими маршрутами

Росіяни атакували селище у Пологівському районі Запорізької області, поранено 60-річного чоловіка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА