Інтерфакс-Україна
11:58 04.03.2022

Міноборони закликало до народного спротиву на тимчасово окупованих територіях України

1 хв читати

Частину території України захопили російські окупанти, і настав час чинити їм народний спротив, заявляє Міністерство оборони.

"Частина нашої території тимчасово зайнята російським загарбником. Українцям саме зараз час чинити тотальний народний спротив!", - написала пресслужба Міноборони у фейсбуці в п'ятницю.

Міністерство оборони пояснює, як може діяти народний спротив.

"Танковий батальйон із 30 танків, що уперся в позиції наших ЗСУ, втратить 5-6 танків, але не боєздатність. Якщо зупинити або знищити тилові колони, що везуть для танків боєприпаси, пальне, запасні частини, ремонтників, то батальйон стає недієздатним повністю», - йдеться в повідомленні.

Міноборони пояснює, що ворожі тиловики є легкою мішенню - вони не броньовані, їх охороняють солдати без досвіду.

"Навіть прості засоби на кшталт повалених дерев дозволять спалити та знищити колону і взяти полонених. Перекриємо тилове постачання – завершимо війну за лічені дні. Тотальне об'єднання – тотальне повстання – тотальна блокада. У хід йдуть усі засоби!», - наголошується в повідомленні.

У міністерстві наголосили, що така тактика стосується лише територій, де знаходиться ворог.

Джерело: https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA/posts/268847368761056

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакувала розподільчу станцію транзиту газу зі США та Азербайджану Трансбалканським газопроводом - Міненерго

Кабмін підтримав законопроєкт про захист військовослужбовців, які повідомляють про корупцію – Міноборони

Близько тисячі мирних мешканців залишаються у мікрорайоні Корабел у Херсоні після часткового руйнування мосту

Єврокомісар Кос вітає призначення нового очільника БЕБ

Орбан відзначає важливість не поступатися інтересами угорців при допомозі біженцям з України

Через війну загинули 214 митців і 108 медійників - Мінкультури

Чоловіки складають 80% вступників на аспірантуру і майже 52% вступників у магістратуру - Бабак

Фермери зможуть отримати компенсацію до 80% вартості племінних тварин і до 25% витрат на будівництво ферм - Свириденко

МЗС Китаю: Процес врегулювання "кризи" між Росією та Україною перебуває на вирішальному етапі

Кабмін збільшив щомісячні виплати для людей, які постраждали на виробництві - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА