Інтерфакс-Україна
12:04 04.03.2022

ПриватБанк за день збільшив кількість відділень і терміналів, які працюють, закрив частину банкоматів

1 хв читати

Державний Приватбанк (Київ) збільшив за день кількість відділень, які працюють, на 86 відділень - до 744, терміналів на касах - на 58, до 10,35 тис., тоді як кількість банкоматів із готівкою він скоротив на 74 - до 5,143 тис.

Згідно з повідомленням пресслужби банку в п'ятницю, банк працює в нормальному режимі.

ПриватБанк додав, що клієнти банку переказали 1,9 млрд грн на рахунки НБУ для української армії та гуманітарної допомоги.

Як повідомлялося, станом на 3 березня банк підтримував роботу 658 відділень, 5,2 тис. банкоматів і 10,3 тис. терміналів на касах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НЕФКО працює над проєктом школи з близьким до нульового споживанням енергії

Негода залишила без світла 18 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА