Інтерфакс-Україна
13:55 04.03.2022

Visa скасує внутрішні транзакційні та міжбанківські комісії у торговельних точках

1 хв читати

Міжнародна платіжна система Visa скасує внутрішні транзакційні комісії та призупинить дію міжбанківських комісій для внутрішніх транзакцій у торговельних точках на період березня 2022 року, повідомила віцепрезидент Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східній Європі Віра Платонова.

Згідно з її повідомленням у Facebook у п'ятницю, Visa також тимчасово скасує внутрішні міжбанківські комісії та еквайрингові транзакційні комісії на території України для платежів, спрямованих на благодійні цілі до 31 березня 2022 року.

Зазначені заходи спрямовані на підтримку клієнтів Visa і торговельно-сервісних підприємств, зазначила Платонова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА