Інтерфакс-Україна
16:11 04.03.2022

Сайт із пропозиціями розміщення переселенців доповнився блоком із пропозиціями підвезення – МВС

1 хв читати

У Міністерстві внутрішніх справ України повідомили про доповнення сайту з пропозиціями щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб prykhystok.in.ua модулем, на якому можна залишати пропозиції щодо перевезення таких людей.

"Наразі досить багато людей намагається виїхати з різних міст на захід України. У перші дні війни було створено сайт prykhystok.in.ua, на якому кожен охочий міг розмістити житло, в якому можуть жити наші вимушені переселенці безкоштовно. Цей сайт працює зараз, на ньому нині понад 5 тис. адрес, понад 5 тис. людей запропонували своє житло, де кожен, хто потребує тимчасового житла… має право та має можливість… знайти таке приміщення", - розповів радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко у відеозверненні, розміщеному на YouTube-каналі Міністерства внутрішніх справ у п'ятницю.

"Ми розширили цей сайт і тепер ми розуміємо, що є великою проблемою не просто знайти житло, а як дістатися, тобто логістика. По суті, ми інтегрували ще один блок сайту prykhystok.in.ua, на якому ви можете знайти людей, які готові везти вас до тих чи інших точок України. Ну і, по суті, це такий собі сервіс BlaBlaCar (найбільша у світі інтернет-платформа для поїздок попутним автомобільним транспортом, на ринку України з 2014 року – ІФ), тільки за нинішніх воєнних умов", – додав Денисенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські ветерани взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА