Інтерфакс-Україна
07:01 05.03.2022

Кабмін виділив 18 млрд грн "Укрзалізниці" для закупівлі їжі, пального та ліків для потреб держави та постраждалих від війни людей - Шмигаль

1 хв читати

Кабінет міністрів України спрямував 18 млрд грн АТ "Укрзалізниця" як компанії, яка закуповуватиме їжу, пальне, ліки для потреб держави та постраждалих від війни людей, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Укрзалізниця" стала компанією, яка за рахунок державних коштів закуповує їжу, пальне, ліки для потреб держави та постраждалих від війни людей. Цим рішенням уряду ми спрямували для цього 18 млрд грн", - сказав він у відеозверненні.

Шмигаль подякував залізничникам, які, незважаючи на ризики, продовжують виконувати свою роботу та рятувати людей.

Джерело: https://t.me/dsszzi_official/1788

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільники Мінспорту, Мінфіну, МОЗу, МВС та Мінветеранів залишаться на посадах, стверджує Железняк

Російський БпЛА поцілив по котельні у Златополі - мер

Міндовкілля: Кабмін затвердив переліки критичних і стратегічних мінералів та ділянок надр для користування на умовах конкурсів УРП та аукціонів

Зеленський запропонував Юлії Свириденко очолити уряд України

Кабмін призначив брата ексголови Рахункової палати Пацкана заступником голови Держслужби України у справах дітей

Зеленський та Келлог обговорили питання посилення ППО, спільне виробництво та закупівлю зброї, нові санкції проти РФ

Через удар ворожого БпЛА по Харкову пошкоджено зупинку громадського транспорту, без постраждалих

Кабмін перерозподілив 106 млн грн видатків із санаторного лікування на навчання медиків та спецдопомогу

Кабмін вніс до Держреєстру пам’яток два об’єкти спадщини в Києві

У Харкові пролунав вибух, інформація про наслідки перевіряється - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА