Інтерфакс-Україна
10:34 05.03.2022

Понад 118 тисяч людей за минулу добу перетнули держкордон України на західній ділянці й понад 11 тисяч повернулися в країну - Держприкордонслужба

1 хв читати

Понад 118 тисяч осіб за добу 4 березня перетнули державний кордон України на західній ділянці й водночас понад 11 тисяч громадян повернулися в країну, повідомляє Державна прикордонна служба.

"Ці показники свідчать про збільшення пасажиропотоку, проти 3 березня, приблизно на 30 тисяч осіб. За кордон вибули більше ніж 104 тисячі людей, в Україну прибуло понад 14 тисяч людей", - зазначається в повідомленні.

Більшість із них обирають для перетину кордону з ЄС пункти пропуску на польській ділянці - ними скористалися близько 90 тисяч осіб, з яких 82 тисячі залишили територію України.

Водночас у Держприкордонслужбі наголосили, що в Україну за минулу добу повернулися більше ніж 11 тисяч українців.

Джерело: https://www.facebook.com/100066866381279/posts/289469876625223/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СЕО ДТЕК повідомив про низку переговорів на ВЕФ-2026 для відновлення та розвитку енергосистеми України

Українська делегація в ОАЕ обговорює параметри закінчення війни у визначених рамках – Зеленський

Зеленський: Ніхто не має права плюнути в наше обличчя, ми одразу будемо відповідати

Другий національний Форум талановитої молоді відбувся в Києві

Новим нардепом від "Слуги народу" має стати Сергій Карабута - ЦВК

Федоров обговорив з тимчасово повіреною у справах США Девіс застосування систем Patriot та Himars

Постійний заступник держсекретаря МЗС Великої Британії Роббінс ознайомився з роботою УЧХ

Лісовий – до молоді: Технології допомагають нам вбивати 50 тис. ворогів на місяць

Зеленський: Я розмовляю кожного дня з деякими лідерами

Лікар повинен отримувати зарплату принаймні на 10-15% більше, ніж в інших країнах Східної Європи - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА