Інтерфакс-Україна
14:06 05.03.2022

Російська армія не веде активних наступальних дій, противник здійснює лише окремі тактичні рухи для забезпечення – Арестович

1 хв читати

Російська армія не веде активних наступальних дій 5 березня і робить лише окремі тактичні рухи для забезпечення постачання, заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

"Активних дій противник зранку не вчиняє. Він робить окремі тактичні рухи для покращення його позицій та забезпечення постачання. ЗСУ контролюють цю ситуацію, покращують власні позиції, наносять окремі контрудари", - заявив Арестович під час брифінгу в суботу.

Він уточнив, що зранку в районі Херсона ЗСУ завдали "дуже потужного удару" по ворогу, і зараз втрати російської армії уточнюють.

Джерело: https://t.me/OP_UA/5797

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Покровську під час обстрілу поранені троє дітей

Пєсков підтвердив інформацію про підготовку розмови Путіна й Трампа у вівторок

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА