Інтерфакс-Україна
20:35 05.03.2022

Російський літак скинув бомби на військове містечко у Харкові, загинули четверо військовослужбовців – Нацгвардія

1 хв читати

Увечері 5 березня російський літак скинув важкі авіаційні бомби на військове містечко 5-ї Слобожанської бригади (Харків), повідомляє Східне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України.

"Загинуло четверо військовослужбовців. Є поранені. Бійці бригади розчищають завали", - зазначається у повідомленні у Facebook.

Повідомляється, що незважаючи на втрати та серйозні пошкодження інфраструктури, гвардійці продовжують оборону Харкова разом зі Збройними силами, Територіальною обороною, Національною поліцією та СБУ.

Джерело: https://www.facebook.com/ngu.east/posts/1504012963326780

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща провела успішні випробування власної суборбітальної ракети

Кількість евакуйованих з прифронтових територій за минулий тиждень становить 2 тис. осіб

Україна отримала від Банку розвитку Ради Європи ще EUR100 млн кредиту на підтримку ВПО

Організовуються додаткові логістичні шляхи до Покровська та Мирнограда - УВ "Схід"

Сі провів телефонну розмову з Трампом

"ДТЕК" за тиждень відновив електрозабезпечення майже 800 тис. абонентів у трьох областях

Свириденко разом із депутатами фракції більшості узгодить кандидатури на посади міністрів юстиції і енергетики – Зеленський

Уряд готує рішення, щоб здешевити природний газ для потреб когенераційних установок - Зеленський

Інформація про нібито підготовку підозри Арахамії чи керівнику САП не відповідає дійсності – СБУ

Каллас скликає позачергове неформальне засідання Ради ЄС з питань закордонних справ через ситуацію з "мирним планом" для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА