Інтерфакс-Україна
06:49 06.03.2022

Visa та Mastercard припиняють роботу в Росії

1 хв читати
Visa та Mastercard припиняють роботу в Росії

Міжнародні платіжні системи Visa та Mastercard одночасно оголосили про припинення роботи на російському ринку.

"Відтепер Visa працюватиме зі своїми клієнтами та партнерами в Росії, щоб припинити всі операції найближчими днями", - йдеться у повідомленні Visa.

"Карти, випущені російськими банками, більше не підтримуватимуться мережею Mastercard", - повідомила, у свою чергу, Mastercard.

Сбербанк, найбільший банк РФ, пояснив, що це рішення не вплине на роботу карток Visa і Mastercard усередині країни. Вони будуть працювати, за ними можна буде здійснювати операції на території Росії - знімати готівку, робити перекази за номером картки, розплачуватися як в офлайн-магазинах, так і в російських інтернет-магазинах (на території Росії всі платежі проходять через систему НСПК).

"Платежі за кордоном та в зарубіжних інтернет-магазинах з російських карток, випущених Visa і Mastercard, будуть обмежені. Ми рекомендуємо росіянам, які перебувають за кордоном, заздалегідь зняти достатню кількість готівки та передплатити великі витрати (готелі, квитки)", - заявив Сбербанк.

У зарубіжних країнах приймаються карти платіжної системи "Світ" (Туреччина, ОАЕ, В'єтнам, Вірменія, Білорусь, Узбекистан, Киргизія, Таджикистан, Казахстан, Кіпр).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

Зеленський: Україна має наростити виробництво дронів-перехоплювачів до рівня масованих атак РФ у 300-400 "шахедів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА