Інтерфакс-Україна
13:43 06.03.2022

Блінкен: Команда посольства США виконала героїчну та невпинну роботу, підтримуючи Україну

1 хв читати

Команда посольства США в Україні виконала героїчну та невпинну роботу, підтримуючи Україну, повідомив державний секретар США Ентоні Блінкен, який зустрівся з американськими дипломатами.

"Так приємно відвідати нашу команду посольства США в Києві сьогодні. Вони проробили героїчну та невпинну роботу, підтримуючи Україну, надаючи критично важливу допомогу американським громадянам, які залишають Україну. Ми всі неймовірно пишаємося ними", - написав Блінкен у Twitter у неділю.

Крім того, Блінкен повідомив, що США закликали громадян США негайно залишити територію Російської Федерації, оскільки можливості США надати допомогу у разі потреби обмежені.

Джерело: https://twitter.com/SecBlinken/status/1500424282475835394?s=20&t=lP3c0eS2emmr68C5FTnLMA

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Свириденко підтвердила, що її брат проживає за кордоном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА