Інтерфакс-Україна
16:26 06.03.2022

М'ясо та яйця Чорнобаївської птахофабрики дістануться нужденним

1 хв читати
М'ясо та яйця Чорнобаївської птахофабрики дістануться нужденним

Куряче м'ясо та яйця Чорнобаївської птахофабрики розподіляються між нужденними, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута.

"Стосовно ситуації із вивезенням курячого м’яса та яєць із Чорнобаївської птахофабрики… Питанням розподілу продукції займається Херсонська міська рада. Нині формується перелік потреб жителів міста. Тобто вирішується питання розвезення м’яса та яєць в місця, де це найнеобхідніше", - написав Лагута у Telegram у неділю.

За його словами, наразі із птахофабрики вивезли 250 тисяч яєць.

"Сьогодні до Херсону відвантажили 46 тис. яєць та 150 кілограмів курятини. Три тисячі яєць надано підприємствам для випікання хліба", - зазначив Лагута.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В результаті атаки РФ у Білогородській громаді пошкоджено будинок, евакуюють мешканців - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

Аварійно-рятувальні роботи на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області завершено

Мінекономіки: Україна і європейські партнери впроваджують систему моніторингу довкілля і роботу Реєстру збитків

На Одещині відновили електропостачання для 101 тис. родин, без світла залишаються ще 62 тис.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА