Інтерфакс-Україна
17:50 06.03.2022

Україна закликає США, Канаду, Велику Британію, Німеччину, Францію, Італію, Японію припинити членство Росії та Білорусі у МВФ та всіх організаціях Світового банку - прем'єр

1 хв читати
Україна закликає США, Канаду, Велику Британію, Німеччину, Францію, Італію, Японію припинити членство Росії та Білорусі у МВФ та всіх організаціях Світового банку - прем'єр

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль підписав офіційне звернення до США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Франції, Італії, Японії щодо припинення членства Росії та Білорусі у Міжнародному валютному фонді та всіх організаціях Світового банку.

"Ці дві країни порушили свої зобов'язання та спрямували свою політику на війну. У листі наводимо чіткі аргументи та посилаємось на численні статті Угоди з МВФ та статуту Міжнародного банку реконструкції та розвитку, які були знехтувані Росією та Білоруссю. Жодна дія так не суперечить зобов'язанню підтримувати стабільність і впорядковані економічні умови, як війна. Тому МВФ надає країнам-членам право забезпечити належну відповідь на ситуацію та захистити свій мандат", - написав він у Телеграм-каналі.

Прем'єр зазначив, що Україна просить підтримки країн Групи Семи (G7) у підготовці та реалізації процедури призупинення операцій МВФ та Групи Світового банку з Росією та Білоруссю та припинення їхнього членства в цих організаціях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА