Інтерфакс-Україна
21:28 06.03.2022

Українські захисники знищили вісім одиниць транспортної техніки РФ у Харкові – голова ОДА

1 хв читати

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що за неділю українські захисники знищили 8 одиниць ворожої транспортної техніки в Харкові.

"Сьогодні, 6 березня, силами Національної гвардії України та тероборони міста Харків у районі Руської Лозової знищено 4 бензовози противника з пальним, 3 вантажні автомобілі ГАЗ-66 та взято 1 броньований автомобіль "Тигр", - написав голова на своїй сторінці у Телеграм у неділю.

Джерело: https://t.me/synegubov/2544

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Людина загинула через атаку російського БпЛА на Запоріжжі – ЗМІ

Фігурант справи "Мідас" Пушкар перебуває у Варшаві у відрядженні – джерела

САП: 44 млн грн за угодами про визнання винуватості перераховано у фонд Стерненка для закупівлі FPV-дронів

"Прометей" придбав 35 електромобілів і впровадить ШІ для перевезень

ЦПД спростувало російський фейк про українських військових, які нібито зізналися що отримували накази "розстрілювати цивільних"

На Запоріжжі для збереження життя особового складу Силам оборони довелося відійти з позицій біля декількох н.п. - Волошин

Генштаб: Уражено потужності НПЗ "Орскнєфтєоргсінтез" в Росії

Заступник міністра фінансів анонсував купівлю двоповерхових вагонів

Під час розслідування корупційної справи у енергетиці фіксувалися імена чотирьох міністрів різних періодів – детектив НАБУ

Зеленський підписав закон що до посилення контролю за прозорістю місцевого самоврядування – віце-прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА