Інтерфакс-Україна
05:41 07.03.2022

Південна Корея планує призупинити операції із Центробанком Росії

1 хв читати

Гонконг. 7 березня. Інтерфакс - Південна Корея заявила в понеділок, що планує призупинити операції з Центральним банком Росії, повідомляє "Ренхап".

Південнокорейський уряд, зазначає агентство, повідомить подробиці після консультацій із відповідними урядовими установами.

Сеул приєднався до санкцій проти Росії, включно з експортним контролем та відключенням Москви від глобальної платіжної системи SWIFT.

У рамках відповідного кроку Південна Корея вирішила призупинити операції із сімома великими російськими банками та фактично заборонити інвестиції в російські державні облігації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1060 військовослужбовців - Генштаб

Одна людина загинула внаслідок ворожого обстрілу Херсона - МВА

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

Сили оборони України зірвали один із наймасовіших за останній час наступів росіян в районі Добропілля - 1-й корпус НГУ "Азов"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА