Інтерфакс-Україна
05:42 07.03.2022

Палата представників США має намір запропонувати законопроект про заборону імпорту нафти з РФ

1 хв читати

Палата представників США вивчає можливість розробки законопроекту про заборону імпорту російської нафти.

"Палата представників зараз вивчає сильне законодавство, яке ще більше ізолює Росію від світової економіки", - йдеться у заяві спікера палати представників Ненсі Пелосі.

"Наш законопроект заборонить імпорт російської нафти та енергетичних продуктів у Сполучені Штати, скасує нормальні торговельні відносини з Росією та Білоруссю і стане першим кроком до відмови Росії у доступі до Світової організації торгівлі. Ми також уповноважимо виконавчу владу підвищувати тарифи на статті російського імпорту", – зазначила вона.

Також Пелосі повідомила, що Конгрес має намір цього тижня надати допомогу Україні у розмірі $10 млрд.

"Адміністрація Байдена запросила гуманітарну, військову та економічну допомогу Україні у розмірі $10 млрд. Конгрес має намір цього тижня ухвалити екстрене фінансування в рамках нашого законодавства про комплексне державне фінансування", - йдеться у заяві спікера.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

У понеділок "Укренерго" застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду

Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА