Інтерфакс-Україна
18:16 07.03.2022

Нацкомзв'язку ініціює зниження тарифів на роумінг в ЄС для українців і зниження вартості поштової доставки гуманітарних вантажів

1 хв читати

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку (Нацкомзв'язку), ініціює зниження тарифів на роумінг в ЄС для українців та скасування роумінгу для росіян у Європі.

"Ми звернулися до Об'єднаного телекомунікаційного регулятора Євросоюзу Body of European Regulators for Electronic Communications (BEREC) із двома питаннями щодо роумінгу. Перше – знизити тарифи для наших громадян, які тимчасово перебувають у роумінгу за кордоном, для біженців. І друге – відключити роумінг для громадян Росії в Європі. Зниження тарифів на роумінг для нас уже здійснюється, щодо відключення роумінгу для росіян - у процесі", - заявив голова Нацкомзв'язку Олександр Животовський у своєму відеозверненні, оприлюдненому у Telegram-каналі Держслужби спеціального зв'язку та захисту інформації.

Крім того, він заявив, що тарифи на доставку гуманітарних вантажів в Україну поштою також буде знижено, з цим питанням Нацкомзв'язку вже звернулася до міжнародних інстанцій, триває робота.

Животовський також повідомив, що на Mobile World Congress, одній із найбільших у світі виставок мобільної індустрії, об'єднаної з конгресом за участю керівників операторів мобільного зв'язку, продавців і власників контенту у всьому світі, не буде представлено російського стенду.

Джерело: https://t.me/dsszzi_official/2010

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль: Український народ може очікувати на лаві підсудних російських політиків і військове керівництво за злочин агресії

Затримано проректора військової академії, який змушував підлеглих будувати йому будинок

Каллас про створення трибуналу за злочини агресії РФ: кожен сантиметр війни задокументований, немає місця для безкарності

Каллас: сподіваємося прийняти 17-й пакет санкцій проти РФ цього місяця

З України сьогодні сигнал Путіну: покарання незворотнє - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА