Інтерфакс-Україна
21:35 07.03.2022

Лідери Франції, США, ФРН і Великої Британії домовилися продовжувати чинити тиск на Росію - Білий дім

1 хв читати

Лідери Франції, США, Німеччини та Великої Британії під час спільної відеоконференції домовилися, що продовжуватимуть чинити тиск на Росію у зв'язку з вторгненням в Україну, повідомили в Білому домі.

"Лідери підтвердили свою рішучість продовжувати нарощувати наслідки для Росії за її нічим не спровоковане та не виправдане вторгнення в Україну", - йдеться у заяві Білого дому за підсумками розмови чотирьох лідерів.

У заяві також зазначається, що глави Франції, США, ФРН та Великої Британії "обговорили їхні нещодавні контакти з українським та російським президентами".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Велика Британія розгляне приєднання до нової програми ЄС з фінансування оборони - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 150 ворожих атак - Генштаб

Сибіга про удар РФ по автобусу з шахтарями на Дніпропетровщині: Російські вбивці мають постати перед правосуддям

Голова Ради прокурорів назвав критику добору в комісію САП тиском на Генпрокурора

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА